Hasta La Victoria Siempre...

Srpen 2011

Neprišiel som sa len zúčastniť

31. srpna 2011 v 21:47 | Lilli
Jaime Alguersuari mal slabší vstup do aktuálnej sezóny a reálne hrozilo, že onedlho príde o miesto. Postupom času sa ale prebral a dnes je na tom podľa zákulisných informácií lepšie, ako jeho kolega Sébastien Buemi. V Spa-Francorchamps mieril za ďalším kvalitným výsledkom, v kvalifikácii totiž obsadil šieste miesto. V pretekoch mal ale smolu a hneď v úvodnej zákrute ho zostrelil Bruno Senna.

VC Belgicka - nedeľa (28. 8. 2011)

28. srpna 2011 v 22:58 | Lilli |  F1 - photos
Stále mi nejdu komentáre, tak sa ospravedlňujem, že nič nekomentujem. Dnes by to aj tak nebolo pekné, najmä nie k Brunovi. :(

VC Belgicka - preteky (28. 8. 2011)

28. srpna 2011 v 22:31 | Lilli
Bez komentára. :((((

VC Belgicka - kvalifikácia (27. 8. 2011)

27. srpna 2011 v 20:22 | Lilli
Kvalifikáciu vyhral Seb Vettel, Jaime bude (ak sa teda nič nezmení) štartovať zo 6. miesta, čo by malo byť jeho najlepšie umiestnenie na štarte v kariére. :)

VC Belgicka - voľné tréningy (26. 8. 2011)

26. srpna 2011 v 20:06 | Lilli
V 1. VT bol Jaime na 9. mieste s časom 2:06.583 a odjazdil 16 kôl, v 2. VT na 14. mieste, odjazdil 25 kôl a jeho najlepší čas bol 1:52.911.

Rozhovor s Jaimem pred VC Belgicka

20. srpna 2011 v 16:13 | Lilli
Väčšina formulových pilotov má popri sústredení sa na kráľovskú motoristickú triedu aj iné zábavky. Michaela Schumachera opantali motorky, Heikki Kovalainen hráva golf alebo bedminton, Timo Glock nonstop bicykluje, Sebastian Vettel hrá na gitare. Hudobne založený je aj Jaime Alguersuari, ktorý je dídžejom.

Jaime so sestrou (17. 8. 2011)

17. srpna 2011 v 20:26 | Lilli |  F1 - photos
Ospravedlňujem sa, že neodpovedám na komentáre na blogu, ale ešte stále mi ich odmieta zobraziť. :(

Jaime - videá (17. 8. 2011)

17. srpna 2011 v 20:12 | Lilli |  F1 - video
Nejaké videá, keďže sa nič nedeje.

Jaime - video (12. 8. 2011)

12. srpna 2011 v 21:00 | Lilli |  F1 - video
Fotky Jaimeho z celej jeho kariery v F1. :)

Jaime a Marta (10. 8. 2011)

10. srpna 2011 v 20:11 | Lilli |  F1 - photos
Ospravedlňujem sa za moju neprítomnosť, ale nemala som pripojenie.
Vie mi niekto, prosím, poradiť, či sa dajú nejak opraviť tie komentáre alebo čo je toho príčinou, že mi stále nejdu vkladať?